Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | růžové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-K3709) |
| Číslo zboží | 39365 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90080) |
| Číslo zboží | 39375 |
| Provedení | čiré s tmavě červeným průtahem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-44898) |
| Číslo zboží | 39377 |
| Provedení | červený mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (93200-86800) |
| Číslo zboží | 39378 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (90100) |
| Číslo zboží | 39380 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (93190) |
| Číslo zboží | 39381 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (93200) |
| Číslo zboží | 39384 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (54200) |
| Číslo zboží | 39389 |
| Provedení | neonově zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-25124) |
| Číslo zboží | 39392 |
| Provedení | zelenožlutá |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-29535) |
| Číslo zboží | 39395 |
| Provedení | neonově tmavě tyrkysové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-25128) |
| Číslo zboží | 39400 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (50720) |
| Číslo zboží | 39401 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (54220) |
| Číslo zboží | 39406 |
| Provedení | mentolová |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-29569) |
| Číslo zboží | 39407 |
| Provedení | perlová tyrkysová |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-77060) |
| Číslo zboží | 39409 |
| Provedení | tyrkysový mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (63150-86800) |
| Číslo zboží | 39411 |
| Provedení | světle tyrkysové se zlatými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-69267) |
| Číslo zboží | 39413 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (30020-84110) |
| Číslo zboží | 39420 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (60010) |
| Číslo zboží | 39422 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030)030 |
| Číslo zboží | 39425 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)