Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39159 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39161 |
| Provedení | neonově růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (02010-25123) |
| Číslo zboží | 39177 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (08701) |
| Číslo zboží | 39178 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (71200) |
| Číslo zboží | 39179 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (70100) |
| Číslo zboží | 39180 |
| Provedení | růžová s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (70100-28701) |
| Číslo zboží | 39181 |
| Provedení | růžový mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (03040-15495) |
| Číslo zboží | 39183 |
| Provedení | čiré s růžovým průtahem |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-44877) |
| Číslo zboží | 39186 |
| Provedení | růžové s bílou kresbou |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (06708) |
| Číslo zboží | 39187 |
| Provedení | fialová se zlatými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-69260) |
| Číslo zboží | 39192 |
| Provedení | růžovo zlatý mramor |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-91011) |
| Číslo zboží | 39299 |
| Provedení | čiré s měděným leskem |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-27101) |
| Číslo zboží | 39304 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kód výrobce | (00030-28101) |
| Číslo zboží | 39323 |
| Provedení | čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28701) |
| Číslo zboží | 39339 |
| Provedení | matné čiré s duhovými odlesky |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-28771) |
| Číslo zboží | 39341 |
| Provedení | neonově růžové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (02010-25123) |
| Číslo zboží | 39356 |
| Provedení | čiré s růžovým průtahem |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-44873) |
| Číslo zboží | 39362 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (00030-K3709) |
| Číslo zboží | 39365 |
| Provedení | fialový mramor |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kód výrobce | (03000-15926) |
| Číslo zboží | 39461 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)