Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50410 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 50411 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50412 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50428 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50429 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50430 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14607 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14608 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 14609 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 14610 |
| Provedení | světlá fialová |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Doplňující info | 30ks stačí na cca 17cm náramek |
| Kód výrobce | 23010 |
| Číslo zboží | 39977 |
| Provedení | matné světle fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Doplňující info | 30ks stačí na cca 17cm náramek |
| Kód výrobce | 23010-84010 |
| Číslo zboží | 39978 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)