Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 51706 |
| Provedení | matné žluté se zlatým průtahem |
| Velikost | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 51707 |
| Provedení | zlaté se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51708 |
| Provedení | zlaté se stříbrným průtahem |
| Velikost | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51709 |
| Provedení | rosegold s měděným průtahem |
| Velikost | 9/0 2,4-2,8mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 51710 |
| Provedení | růžové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51712 |
| Provedení | čiré s růžovým průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51713 |
| Provedení | červené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51716 |
| Provedení | fialové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51717 |
| Provedení | zelené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51718 |
| Provedení | zelené se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51719 |
| Provedení | čiré s tyrkysovým průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51721 |
| Provedení | modré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51722 |
| Provedení | čiré s modrým průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51723 |
| Provedení | fialové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51724 |
| Provedení | oranžové se stříbrným průtahem |
| Velikost | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 51725 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo zboží | 21942 |
| Provedení | čiré, hnědé s AB pokovením |
| Velikost | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 48547 |
| Provedení | čiré se šedým průtahem |
| Velikost | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 48549 |
| Provedení | čiré se stříbrným průtahem |
| Velikost | 2/0 (5,8 - 6,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 50514 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)