Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | barevné |
| Velikost | 200 x 50 cm |
| Číslo zboží | 50096 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Velikost | 250 x 50 cm |
| Číslo zboží | 50097 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Velikost | 250 x 50 cm |
| Číslo zboží | 50098 |
| Provedení | odstíny teplých barev |
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | 10 listů, 160 g/m² |
| Číslo zboží | 46650 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 24 x 34 cm |
| Doplňující info | 24 listů, 150 g/m² |
| Číslo zboží | 46749 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | 20 listů, 120 a 230 g/m² |
| Číslo zboží | 46756 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | 20 listů, 120 a 230 g/m² |
| Číslo zboží | 46757 |
| Provedení | barevné s efekty |
| Velikost | 24 x 34 cm |
| Doplňující info | 5 listů, 5 barev |
| Číslo zboží | 46807 |
| Provedení | barevné s efekty |
| Velikost | 24 x 34 cm |
| Doplňující info | 5 listů, 5 barev |
| Číslo zboží | 46808 |
| Provedení | barevné s efekty |
| Velikost | 24 x 34 cm |
| Doplňující info | 5 listů, 5 barev |
| Číslo zboží | 46809 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 30 x 30 cm |
| Doplňující info | 12 listů, 6 vzorů po 2 listech |
| Číslo zboží | 46971 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 30 x 30 cm |
| Doplňující info | 12 listů, 6 vzorů po 2 listech |
| Číslo zboží | 46978 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 30 x 30 cm |
| Doplňující info | 12 listů, 6 vzorů po 2 listech |
| Číslo zboží | 46980 |
| Provedení | barevné s efekty |
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | 10 listů 115 g/m² a 10 listů 270 g/m², různé vánoční vzory |
| Číslo zboží | 49684 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 200 x 50 cm |
| Číslo zboží | 50094 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | 100 listů, 120 g/m² |
| Číslo zboží | 46751 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 20 x 29 x 0,2 cm |
| Doplňující info | pěnovky s glitry (třpytkami) |
| Číslo zboží | 46785 |
| Velikost | ⌀ 13 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 3 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50000 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | vodotisková fólie pro přenos motivů na jiné předměty |
| Číslo zboží | 50049 |
| Velikost | 15 x 21 cm |
| Doplňující info | arch obsahuje 300 lepících čtverečků (5 x 5 mm), 83 ks papírových výseků (25 až 80 mm) |
| Číslo zboží | 50099 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)