Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | transparentní polypropylen |
| Velikost | 10x15 cm |
| Číslo zboží | 10009 |
| Provedení | transparentní polypropylen |
| Velikost | 12x18 cm |
| Číslo zboží | 10010 |
| Provedení | nerezové tělo s pryžovou rukojetí |
| Velikost | 13x5 cm |
| Číslo zboží | 12016 |
| Provedení | nerezové tělo s pryžovou rukojetí |
| Velikost | 13x6 cm |
| Číslo zboží | 12019 |
| Provedení | nerezové tělo s pryžovou rukojetí |
| Velikost | 13x6 cm |
| Číslo zboží | 12020 |
| Provedení | nerezové tělo s pryžovou rukojetí |
| Velikost | 14x6 cm |
| Číslo zboží | 12022 |
| Provedení | nerezové tělo s pryžovou rukojetí |
| Velikost | 14x6 cm |
| Číslo zboží | 12023 |
| Provedení | nerezové tělo s pryžovou rukojetí |
| Velikost | 13x7 cm |
| Číslo zboží | 12024 |
| Provedení | nerezové tělo s pryžovou rukojetí |
| Velikost | 13x7 cm |
| Číslo zboží | 12025 |
| Provedení | nerezové čelisti s kovovou rukojetí |
| Velikost | 11x2 cm |
| Číslo zboží | 12026 |
| Provedení | mléčný plast |
| Velikost | 21x12x3 cm |
| Číslo zboží | 12027 |
| Provedení | mléčný plast |
| Velikost | 27,5x18x4 cm |
| Číslo zboží | 12028 |
| Provedení | plastové |
| Doplňující info | neobsahuje speciální jehlu |
| Číslo zboží | 12042 |
| Provedení | dřevo v přírodní barvě |
| Doplňující info | obsahuje speciální jehlu |
| Číslo zboží | 12043 |
| Provedení | dřevo v přírodní barvě |
| Velikost | 35x10 cm |
| Doplňující info | šroubky a matičky nejsou potřeba k sestavení rámu |
| Číslo zboží | 12050 |
| Provedení | různé barvy |
| Velikost | 35x28 cm |
| Doplňující info | Podložka je pratelná. Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Číslo zboží | 12052 |
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 20x20 cm |
| Doplňující info | Podložka je pratelná. |
| Číslo zboží | 12053 |
| Provedení | plast se semišovým povrchem |
| Velikost | 27x18 cm |
| Číslo zboží | 12054 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)