Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutKreativní sady k narozeninám jsou ideálním tipem na dárek 🎁 pro všechny, kdo milují tvoření, inspiraci a především darování něčeho osobního a od srdce. Vyzkoušejte darovat DIY narozeninový dárek, který potěší víc než ponožky! Sady pro malování, výrobu svíček, šperků nebo dekorací přinášejí nejen radost z výsledku, ale i z celého procesu tvoření. Ať už hledáte originální dárek k narozeninám, nápad pro tvořivou oslavu nebo společnou aktivitu s rodinou a přáteli právě na oslavu narozenin, tyto sady dodají každé narozeninové chvíli kreativní kouzlo a opravdový zážitek. Vytvořte narozeniny, které budou opravdu nezapomenutelné!
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. Možná také hledáte specificky dárky pro děti nebo dárky pro rodiče. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51566 |
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 51896 |
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Číslo zboží | 51898 |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51612 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51607 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51608 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51609 |
| Velikost | cca 5 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51610 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51603 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51604 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51605 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51606 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51548 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51565 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51458 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51459 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, hrací kostku a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 51460 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Číslo zboží | 51462 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Číslo zboží | 51535 |
| Velikost | 21 x 22 x 7 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 46423 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)