Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutKreativní sady k narozeninám jsou ideálním tipem na dárek 🎁 pro všechny, kdo milují tvoření, inspiraci a především darování něčeho osobního a od srdce. Vyzkoušejte darovat DIY narozeninový dárek, který potěší víc než ponožky! Sady pro malování, výrobu svíček, šperků nebo dekorací přinášejí nejen radost z výsledku, ale i z celého procesu tvoření. Ať už hledáte originální dárek k narozeninám, nápad pro tvořivou oslavu nebo společnou aktivitu s rodinou a přáteli právě na oslavu narozenin, tyto sady dodají každé narozeninové chvíli kreativní kouzlo a opravdový zážitek. Vytvořte narozeniny, které budou opravdu nezapomenutelné!
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. Možná také hledáte specificky dárky pro děti nebo dárky pro rodiče. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51897 |
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51926 |
| Velikost | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51566 |
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 51896 |
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Číslo zboží | 51898 |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51611 |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51612 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51607 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51608 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51609 |
| Velikost | cca 5 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51610 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51603 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51604 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51605 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51606 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51548 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit 25 mýdel; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo zboží | 51564 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51565 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 3 šumivé bomby do koupele; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51461 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51458 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)