Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | cca 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastová očka, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51586 |
| Velikost | cca 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51587 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: jemnou a pružnou polymerovou hmotu v 8 barvách, 2 válečky, vykrajovátka, modelovací nástroje, brusný papír, bižuterní komponenty i kombinované ketlovací kleště a návod |
| Číslo zboží | 51688 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: samotvrdnoucí hmotu Silk Clay® v několika barvách, 3 kroužky na klíče, šroubovací očička ve dvou velikostech, modelovací nástroj i váleček, tužku a návod |
| Číslo zboží | 51689 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: česanou plsticí vlnu v 6 barvách, 3 polystyrenové kuličky, podložku na plstění, plsticí jehlu, 3 kroužky na klíče a návod |
| Číslo zboží | 51691 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: česanou vlnu na plstění v 9 barvách, jehly na plstění, plsticí podložku, kovové tvarovací šablony, provázek a návod |
| Číslo zboží | 51692 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: 10 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, 5 kroužků na klíče, 5 brožových špendlíků, děrovačku, lepidlo, 4 archy s předtištěnými šablonami a návod. |
| Číslo zboží | 51693 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: 6 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, směs pastelových a barevných korálků, 5 párů náušnicových háčků, 2 řetízky se 3 záponkami, 50 spojovacích kroužků, děrovačku, návlekový materiál, 1 arch s šablonami a návod |
| Číslo zboží | 51694 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: modelovací hmotu Silk Clay®, papíry, 18 barevných fixů, 4 barevná třpytková lepidla, bambulky, žinylkové drátky, pěnovku, nalepovací očička, nůžky, lepidlo, šablony a návod |
| Číslo zboží | 51696 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: 4 různě barevné příze, 1 plátěnou tašku ze 100% bavlny (o rozměru 38x42 mm) štětec, 2 lepidla, punch needle jehlu, dřevěný kruh a návod |
| Číslo zboží | 51697 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 barevných archů, 3 přívěsky, 3 kuličkové řetízky a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51726 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51730 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51731 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51733 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51734 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51735 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51736 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51737 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51738 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 barevných archů, 3 přívěsky, 3 řetízky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47473 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)