Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutUháčkujte si roztomilého jednorožce, draka, lenochoda, lamu, lva, oslíka nebo klidně celou zoo! Kreativní sady na háčkování jsou ideální volbou pro všechny, kdo chtějí objevit kouzlo práce s přízí a háčkem, které se v posledních letech stalo opět silným trendem. Háčkování je krásný způsob, jak v dnešní době zpomalit, soustředit se jen na počítání oček a užít si kreativní relax. V naší nabídce najdete také sady pro amigurumi, což je japonská technika háčkování kombinovaného s vyšíváním, pletením a šitím. Výsledkem tvoření jsou většinou malá zvířátka nebo postavičky, ale často také personifikované objekty jako cupcake, sushi, hrneček, květina nebo ovoce. Tyto neživé předlohy dostanou díky vyšití očiček, nosu nebo ručiček či nožiček lidskou podobu.
Ať už vás lákají právě roztomilé amigurumi postavičky, klasické háčkované hračky nebo třeba moderní doplňky a dekorace, v této kategorii si určitě najdete tu pravou sadu pro vás! Sady obsahují vše potřebné, takže nemusíte přemýšlet, který háček se hodí pro kterou přízi nebo jaký projekt vybrat. Vše potřebné, včetně podrobných návodů, najdete v balení. V nabídce máme háčkovací sady pro ty, kteří jsou háčkovacími začátečníky, i pro lehce pokročilé a jsou vhodné také pro děti cca od 8 let věku (nebo podle manuální zručnosti). Osvojení si háčkování nebylo nikdy jednodušší! Kreativní sady na háčkování jsou oblíbené nejen pro vlastnoruční tvoření, ale i jako originální dárky, které potěší přátele či rodinu. Samozřejmě nejen sada, ale i vaše DIY háčkované výrobky a háčkované hračky se mohou stát milým dárkem pro vaše blízké.
Zajímá vás i jiné kreativní tvoření? Prohlédněte si celou kategorii Kreativní sady, kde najdete také sady pro tvoření dalšími technikami. Pro další práci s textilem můžete vyzkoušet kreativní sady na vyšívání, sady na šití, sady na pletení nebo třeba sady na macramé tvoření. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51612 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51607 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51608 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51609 |
| Velikost | cca 5 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51610 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51603 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51604 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51605 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51606 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 46425 |
| Velikost | cca 19 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51584 |
| Velikost | cca 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51585 |
| Velikost | cca 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastová očka, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51586 |
| Velikost | cca 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51587 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47745 |
| Velikost | cca 11 - 13 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47746 |
| Velikost | cca 9 - 11 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47747 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47749 |
| Velikost | cca 8 - 9 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47750 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48049 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)