Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48050 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 2 příze na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48192 |
| Velikost | cca 18 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 2 příze na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48193 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48194 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48195 |
| Velikost | cca 16 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 přízí, 2 očka, 2 plastové spony, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48263 |
| Velikost | cca 12 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 přízí, 2 očka, plastovou sponu, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48264 |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 3mm háček na háčkovaní, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49963 |
| Velikost | max 14 x 15 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50643 |
| Velikost | max 15,5 x 15,5 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50644 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50645 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50646 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, bambuli, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50647 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50678 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50679 |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51611 |
| Velikost | cca 9 - 11 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47748 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48051 |
| Velikost | cca 12 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 1 přízi na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48191 |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48196 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)