Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50115 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50116 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50117 |
| Velikost | cca 55 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50206 |
| Velikost | cca 58 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50207 |
| Velikost | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50209 |
| Velikost | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, skleněnou nádobu, dřevěný knot s kovovým držákem, dekorační samolepku, esenci, krystaly obsidiánu a návod |
| Číslo zboží | 50348 |
| Velikost | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, skleněnou nádobu, bavlněný knot s dřevěným držákem, dekorační samolepku, esenci a návod |
| Číslo zboží | 50349 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 50557 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 50559 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 50560 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 50562 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 50638 |
| Velikost | max 14 x 15 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50643 |
| Velikost | max 15,5 x 15,5 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50644 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50645 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50646 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, bambuli, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50647 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50678 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)