Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPixelové mozaiky od Pixel hobby si zamilujete i vy! V této kategorii najdete kreativní sady na pixelování, se kterými si snadno vyzkoušíte oblíbené pixel hobby mozaiky a ponoříte se do světa pixel art DIY. Je to zábava pro celou rodinu, rozvíjí soustředění, tvořivost, trpělivost a motorické schopnosti. Jednotlivé pixely najdete v arších, které skládáte, buď podle návodu, nebo dle své fantazie, do základních destiček. Skládání pixelů je ideální jak pro začátečníky, kteří si vyberou snadnější varianty obrázků, tak i pro ty zkušenější, kteří si můžou z pixelů vytvořit celý obraz. Pro děti je pak nejvhodnější tvoření z větších Pixel XL kostiček. Pixel sady obsahují vše potřebné pro každý projekt, tedy dostatečné množství kostiček, základní desku i předlohy. Hodit se vám ale možná bude pinzeta nebo jiné příslušenství pro pixelování. Jednotlivé pixely se nemusí lepit, žehlit, ani nijak namáčet a přesto drží velmi pevně. Pixely jsou vyrobeny z bioplastu, který je 100% recyklovatelný.
Ať už chcete vytvářet obrázky z pixelů, malé dekorace, klíčenky nebo magnety, v této kategorii si určitě vyberete. Pixelování je ideální zábava, která přináší radost z každého dokončeného motivu i samotného procesu tvorby. Pixel sady jsou oblíbené nejen pro domácí tvoření, ale i jako originální dárky, které potěší přátele či rodinu. Samozřejmě nejen samotná sada, ale i vámi vytvořené výrobky se mohou stát milou pozorností pro vaše blízké. Skládání z pixelů je vhodné pro děti od 6 let, pod dohledem dospělé osoby. Hrozí nebezpečí vdechnutí.
Zajímá vás i jiné kreativní tvoření? Prohlédněte si celou kategorii Kreativní sady podle techniky, kde najdete také sady na tvoření s papírem nebo oblíbené diamantové malování a mnoho dalších technik. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 barevných archů, 3 přívěsky, 3 kuličkové řetízky a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51726 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51727 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51728 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51729 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51730 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51731 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51732 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51733 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51734 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51735 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51736 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51737 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51738 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51739 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 barevných archů, 3 přívěsky, 3 řetízky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47474 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47479 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47481 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47482 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47483 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 šňůrku s karabinou a 2 motivy |
| Číslo zboží | 47484 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)