Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51311 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51312 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51313 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51314 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51315 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51316 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51317 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51318 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51319 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51320 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51321 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51322 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51323 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51324 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47498 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47499 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)