Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutKreativní sady na šití jsou ideální volbou pro všechny, kdo chtějí objevit kouzlo práce s textilem nebo si chtějí s dětmi zábavnou formou osvojit základní stehy. DIY sady z této kategorie se hodí na šití pro začátečníky i děti, ale nudit se nebudou ani pokročilejší kreativci. Pro děti, které se šitím začínají, se nejvíce hodí sady na šití z filcu. S materiálem se jednoduše pracuje a výrazně tak usnadňuje první krůčky se šitím. V těchto sadách jsou také uzpůsobené šicí potřeby pro děti, takže jehly nebývají klasické tenké a ostré, ale často spíše větší plastové tupé.
Ať už vás láká DIY šití hraček nebo malých talismanů, v této kategorii si určitě najdete tu pravou sadu! Sady obsahují vše potřebné, takže nemusíte přemýšlet, kterou nit, jaký filc, jaké knoflíky nebo jaké další galanterní potřeby budete potřebovat. Vše potřebné, včetně podrobných návodů, najdete v balení. Osvojení si práce s jehlou a nití nebylo nikdy jednodušší! Kreativní sady na šití jsou oblíbené nejen pro vlastnoruční tvoření, ale i jako originální dárky, které potěší přátele či rodinu. Samozřejmě nejen sada, ale i vaše ušité látkové hračky, polštářky a další výrobky se mohou stát milým dárkem pro vaše blízké.
Zajímá vás i jiné kreativní tvoření? Prohlédněte si celou kategorii Kreativní sady, kde najdete také sady pro tvoření dalšími technikami. Pro další práci s textilem můžete vyzkoušet kreativní sady na háčkování, sady na vyšívání, sady na pletení nebo třeba sady na macramé tvoření. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | 17,5 x 24,5 cm |
| Doplňující info | 40 listů, 300 g/m², 10 různých motivů zvířat |
| Číslo zboží | 47926 |
| Velikost | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48273 |
| Velikost | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu, nalepovací očičko, akrylové kameny, zavěšovací stužku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48275 |
| Velikost | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu, nalepovací očičko, akrylové kameny, zavěšovací stužku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48276 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50112 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50113 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50114 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50115 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50116 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50117 |
| Velikost | cca 55 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50206 |
| Velikost | cca 58 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50207 |
| Velikost | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50209 |
| Velikost | 12, 30, 81 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | k sadě budete navíc potřebovat látku(cca 50 x 50 cm), výplňový materiál (cca 500 g), zip a provázek, což není součástí balení |
| Číslo zboží | 50146 |
| Velikost | cca 40 x 40 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50213 |
| Velikost | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50216 |
| Velikost | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50217 |
| Velikost | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50208 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)