Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutŘekněte své ano tvoření a připravte si svatbu přesně podle svých představ s našimi kreativními sadami na svatbu, které promění plánování velkého dne v krásný a osobní zážitek. Objevte radost z DIY svatebních dekorací a pusťte se do vlastního svatebního tvoření, které dodá vašemu dni na jedinečnosti. Naše sady jsou ideální pro výrobu výzdoby svatebního stolu, drobných dárků pro hosty nebo jemných a ručně vyrobených svatebních dekorací s romantickým nádechem. Najdete zde jistě také možnosti pro neotřelé aktivity pro svatebčany. Vyzkoušejte si třeba tvoření svíček či papírových dekorací, kterými ozdobíte svatební tabuli. Každý projekt je snadný, zábavný a vhodný i pro společné tvoření s partnerem, rodinou či přáteli na rozlučce se svobodou. Dopřejte si nebo darujte neotřelý DIY svatební dárek ve formě kreativní sady! 💍
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51926 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51459 |
| Velikost | ⌀ 13 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 3 ks narcisů z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50001 |
| Velikost | ⌀ 25 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 2 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50002 |
| Velikost | ⌀ 27 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 2 ks narcisů z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50003 |
| Velikost | ⌀ 11 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 3 ks třešňových květů z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50004 |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 listy v různých barvách (25 x 50 cm), 1 zelený list (25 x 25 cm), 15 floristických drátků, lepenku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50010 |
| Velikost | ⌀ 13 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 3 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50000 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)