Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutKreativní sady na vyšívání jsou ideální volbou pro všechny, kdo chtějí objevit kouzlo práce s textilem a krásnou tradiční techniku. Vyšívání je krásný způsob, jak v dnešní době zpomalit a užít si kreativní relax, kdy jedinou starostí je použít správný steh na správné místo. DIY sady z této kategorie se hodí na vyšívání pro začátečníky, ale nudit se nebudou ani pokročilejší kreativci.
Ať už vás láká klasická křížková výšivka nebo chcete tvořit 3D květinové výšivky, krásné výšivky se zvířátky nebo máte raději abstraktnější motivy, v této kategorii si určitě najdete tu pravou sadu! Vyšívané domácí dekorace dodají interiéru na útulnosti. Sady obsahují vše potřebné, takže nemusíte přemýšlet, kterou vyšívací přízi nebo jaké další příslušenství na vyšívání budete potřebovat. Vše potřebné, včetně podrobných návodů či šablon, najdete v balení. Osvojení si vyšívání nebylo nikdy jednodušší! Kreativní sady na vyšívání jsou oblíbené nejen pro vlastnoruční tvoření, ale i jako originální dárky, které potěší přátele či rodinu. Samozřejmě nejen sada, ale i vaše DIY vyšívané obrázky se mohou stát milým dárkem pro vaše blízké.
Zajímá vás i jiné kreativní tvoření? Prohlédněte si celou kategorii Kreativní sady, kde najdete také sady pro tvoření dalšími technikami. Pro další práci s textilem můžete vyzkoušet kreativní sady na háčkování, sady na šití, sady na pletení nebo třeba sady na macramé tvoření. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 15 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50490 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50491 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50492 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50493 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50494 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50495 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50496 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50497 |
| Velikost | ø 16 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50498 |
| Velikost | 17,5 x 24,5 cm |
| Doplňující info | 40 listů, 300 g/m², 10 různých motivů zvířat |
| Číslo zboží | 47926 |
| Velikost | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (95x95cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49245 |
| Velikost | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (95x95cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49247 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø20cm), materiál na vyšívání z bavlny, 16 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49248 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49249 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49250 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49252 |
| Velikost | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál na vyšívání ze 100% bavlny, 9 přízí ze 100% bavlny v 5 barvách, vyšívací kruh ⌀26 cm, jehlu, průklepový papír k překreslení vzoru a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49496 |
| Velikost | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49498 |
| Velikost | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49499 |
| Velikost | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 předtištěných motivů na kouzelném papíře, 12 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh (⌀10cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49504 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)