Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 3 plastové formy a návod |
| Číslo zboží | 48304 |
| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 2 plastové formy, esenci, prášek ze sušeného smilu a návod |
| Číslo zboží | 48306 |
| Provedení | AC100 |
| Velikost | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňující info | startovací sada pro začátečníky |
| Číslo zboží | 48438 |
| Velikost | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 skleněné nádoby s korkovým víčkem, 3 druhy sušených květů, knoty, plíšky, lepící terčíky, 75g sójového vosku a 150g gelového vosku a návod |
| Číslo zboží | 49508 |
| Velikost | 26 x 11,5 x 17 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje aromalampu, 150g řepkového vosku, barvivo, 10ml vonnou esenci, formu na vosk a návod |
| Číslo zboží | 49509 |
| Velikost | 26,5 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje aromalampu, řepkový vosk (150g), 2 barvící tyčinky, čajovou svíčku, formu na vonné vosky, vonnou esenci (10ml) a návod |
| Číslo zboží | 49695 |
| Velikost | 24 x 15 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk (150g), formu ve tvaru duhy, 4 voskové krychličky, bavlněný knot (20cm) a návod |
| Číslo zboží | 49696 |
| Velikost | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, skleněnou nádobu, dřevěný knot s kovovým držákem, dekorační samolepku, esenci, krystaly obsidiánu a návod |
| Číslo zboží | 50348 |
| Velikost | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, skleněnou nádobu, bavlněný knot s dřevěným držákem, dekorační samolepku, esenci a návod |
| Číslo zboží | 50349 |
| Doplňující info | sada pro výrobu zavěšení na květináče |
| Kód výrobce | 8015 DIY3 |
| Číslo zboží | 44364 |
| Provedení | AC100 |
| Velikost | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňující info | startovací sada pro začátečníky |
| Číslo zboží | 48440 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit 25 mýdel; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo zboží | 51564 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 3 šumivé bomby do koupele; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51461 |
| Doplňující info | nízká obtížnost - 1 hvězda |
| Kód výrobce | 8034 02 LZ |
| Číslo zboží | 21414 |
| Doplňující info | 3 g = approx. 15 pcs |
| Kód výrobce | 8034 17 LZ |
| Číslo zboží | 37192 |
| Doplňující info | 5 g = approx. 32 pcs |
| Kód výrobce | 8034 19 LZ |
| Číslo zboží | 37194 |
| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty s bambuckým máslem, 2 plastové formy, esenci, prášek ze sušené levandule a návod |
| Číslo zboží | 48288 |
| Velikost | 26 x 17 x 10,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, misku z kokosového ořechu, dekorační mušle, esenci, sušené květiny, knot a návod |
| Číslo zboží | 48298 |
| Velikost | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 3 plastové formy a návod |
| Číslo zboží | 48303 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)