Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje kolíčky, knoflíčky, korálky různých tvarů a spoustu dalšího |
| Číslo zboží | 47917 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 10 filců v základních barvách, 8 přízí, bavlněné pytlíky a další |
| Číslo zboží | 47920 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48051 |
| Velikost | cca 12 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 1 přízi na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48191 |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48196 |
| Velikost | cca 18 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 6 přízí, 2 očka, plastovou sponu, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48265 |
| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty s bambuckým máslem, 2 plastové formy, esenci, prášek ze sušené levandule a návod |
| Číslo zboží | 48288 |
| Velikost | 26 x 17 x 10,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, misku z kokosového ořechu, dekorační mušle, esenci, sušené květiny, knot a návod |
| Číslo zboží | 48298 |
| Velikost | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 3 plastové formy a návod |
| Číslo zboží | 48303 |
| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 2 plastové formy, esenci, prášek z máty a návod |
| Číslo zboží | 48305 |
| Velikost | 20 x 30 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 9 filců 20x30cm, 2 filcy 15x20cm, bavlněnou přízi a 6 drátků |
| Číslo zboží | 48554 |
| Velikost | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 klíčenku, 1 řetízek a 2 motivy |
| Číslo zboží | 49232 |
| Velikost | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňující info | sada na výrobu náhrdelníku obsahuje kovový základ, macramé přízi a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49238 |
| Velikost | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňující info | sada na výrobu náušnic obsahuje 2 kovové základy, macramé přízi a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49239 |
| Velikost | 40 x 150 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (40x150cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49246 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49251 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje tavící pistoli se 3 náplněmi, kovový kruh (⌀20cm), 6 A4 filců různých barev, drátek, řezací šablony a návod |
| Číslo zboží | 49512 |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 taštiček, 24 samolepek a provázek |
| Číslo zboží | 49677 |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 pytlíků ve 3 vzorech, 24 kartiček a provázek |
| Číslo zboží | 49678 |
| Velikost | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49707 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)