Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutKreativní sady pro seniory jsou navržené tak, aby přinášely radost i aktivní odpočinek a obsahují jednoduché postupy, které zvládne každý. V nabídce najdete jak tradiční pletení, háčkování a vyšívání, tak i moderní sady na výrobu papírových dekorací nebo na výrobu svíček či mýdel. DIY tvoření pro seniory je skvělou možností, jak podporovat jemnou motoriku, soustředění i tvořivého ducha a aktivní mysl. Sady jsou vhodné nejen pro vlastní relaxaci, ale i jako smysluplný dárek pro seniory. Každá sada obsahuje vše potřebné včetně přehledných návodů, takže je možné se do tvoření pustit okamžitě a bez předchozích zkušeností s danou technikou. Pokud hledáte dárek pro babičku nebo dědečka, kteří si rádi zpříjemní čas rukodělnými činnostmi, jste tu správně!
Zajímají vás další kreativní sady podle věku? Prohlédněte si kreativní sady pro děti, teenagery nebo pro dospělé. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51566 |
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 51896 |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51612 |
| Velikost | cca 12 - 14 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51607 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51608 |
| Velikost | cca 8 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51609 |
| Velikost | cca 5 - 10 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51610 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51603 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51604 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51605 |
| Velikost | cca 23 - 25 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51606 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51548 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51565 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51459 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, hrací kostku a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 51460 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Číslo zboží | 51462 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zamačkávání rokajlu a štípání kovového lanka. |
| Číslo zboží | 51535 |
| Velikost | 21 x 22 x 7 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 46423 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 46425 |
| Velikost | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 46424 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)