Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | AC100 |
| Velikost | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Doplňující info | startovací sada pro začátečníky |
| Číslo zboží | 48202 |
| Provedení | AC100 |
| Velikost | 27,5 x 16 x 10,5 cm |
| Doplňující info | startovací sada pro začátečníky, 3 různé druhy svícnů |
| Číslo zboží | 48203 |
| Velikost | cca 16 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 přízí, 2 očka, 2 plastové spony, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48263 |
| Velikost | cca 12 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 přízí, 2 očka, plastovou sponu, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48264 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje macramé šňůru 100m, 2 dřevěné kroužky a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48267 |
| Velikost | 20 x 14 x 4 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje svíčkové vosky, knoty a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48270 |
| Velikost | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje různé druhy přízí, ozdobný provázek, bambulky, knoflíky, jehlu, karabinku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48271 |
| Velikost | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje různé druhy přízí, ozdobný provázek, bambulku, filcy, karabinku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48272 |
| Velikost | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48273 |
| Velikost | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu, nalepovací očičko, akrylové kameny, zavěšovací stužku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48275 |
| Velikost | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu, nalepovací očičko, akrylové kameny, zavěšovací stužku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48276 |
| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 2 plastové formy, esenci, prášek z aktivního uhlí a návod |
| Číslo zboží | 48285 |
| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 2 plastové formy, esenci, prášek z jílu a návod |
| Číslo zboží | 48286 |
| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty s bambuckým máslem, 2 plastové formy, esenci, prášek z jílu a návod |
| Číslo zboží | 48287 |
| Velikost | 25,5 x 22 x 10,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, skleněnou nádobu, knoty, esenci, dekorační krystaly, sušené květiny a návod |
| Číslo zboží | 48294 |
| Velikost | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, skleněnou nádobu, dřevěný knot, vonnou esenci, dekorační krystaly, sušené květiny, samolepku a návod |
| Číslo zboží | 48295 |
| Velikost | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, skleněnou nádobu, dřevěný knot, vonnou esenci, dekorační krystaly, sušené květiny, samolepku a návod |
| Číslo zboží | 48296 |
| Velikost | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk, skleněnou nádobu, dřevěný knot, vonnou esenci, dekorační krystaly, sušené květiny, samolepku a návod |
| Číslo zboží | 48297 |
| Velikost | 25 x 15,5 x 7,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, 3 plastové formy, esenci, prášky z mořské soli nebo z mořských sedimentů a návod |
| Číslo zboží | 48299 |
| Velikost | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje mýdlové hmoty, plastovou formu, esenci, prášek z kopřiv nebo z ibišku a návod |
| Číslo zboží | 48300 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)