Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50645 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50646 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, bambuli, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50647 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50678 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50679 |
| Doplňující info | sada pro výrobu zavěšení na květináče |
| Kód výrobce | 8015 DIY3 |
| Číslo zboží | 44364 |
| Velikost | 22 cm |
| Číslo zboží | 47744 |
| Provedení | mix barev |
| Doplňující info | sada obsahuje žinylkové drátky, nalepovací očíčka, pírka, bambulky a další |
| Číslo zboží | 47925 |
| Velikost | 26,5 x 18,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 6 plastových šablon |
| Číslo zboží | 47944 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje dřevěný kruh, tyl, tavnou pistoli s náplní, silikagel na sušení květin, štětec a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48268 |
| Velikost | 28 x 27 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 400 dřevěných korálků ⌀12 mm, 50 dřevěných korálků ⌀20 mm, 15m bavlněné šňůry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48290 |
| Provedení | AC100 |
| Velikost | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňující info | startovací sada pro začátečníky |
| Číslo zboží | 48440 |
| Velikost | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál na vyšívání ze 100% bavlny, 10 přízí ze 100% bavlny v 5 barvách, vyšívací kruh ⌀26 cm, jehlu, průklepový papír k překreslení vzoru a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49497 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀20 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49500 |
| Velikost | 16 - 21 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 3 masky, 3 gumičky na uchycení a 3 špejle na škrabání |
| Číslo zboží | 49932 |
| Velikost | 18 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 archy pěnové gumy, 3 archy pěnové gumy s glittery, 12 gumiček na uchycení a lepicí kolečka |
| Číslo zboží | 49935 |
| Velikost | 18,5 x 14 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje masku z pěnového papíru a gumičku na uchycení |
| Číslo zboží | 49936 |
| Velikost | 12, 30, 81 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | k sadě budete navíc potřebovat látku(cca 50 x 50 cm), výplňový materiál (cca 500 g), zip a provázek, což není součástí balení |
| Číslo zboží | 50146 |
| Velikost | cca 40 x 40 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50213 |
| Velikost | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50216 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)