Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutKreativní sady pro tvoření z papíru potěší všechny, kdo propadli malování, kreslení, skládání, stříhání, lepení, tvoření DIY přáníček nebo třeba scrapbookingu. V této kategorii najdete sady, které potěší děti i dospělé, kteří mají rádi kreativní papírnictví. Sady obsahují papíry, všechny další potřeby i přehledné návody, takže jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé kreativce. Papírové tvoření je navíc krásnou příležitostí zpomalit, pohrát si s barvami a vzory a vytvořit osobní drobnosti, které potěší vás i vaše blízké.
Ať už chcete tvořit přáníčka, scrapbooková DIY alba či deníky nebo papírové dekorace (třeba na oslavy, Velikonoce nebo na Vánoce), v této kategorii si určitě vyberete! Kreativní sady na tvoření s papírem jsou oblíbené nejen pro vlastnoruční tvoření, ale i jako originální dárky, které potěší přátele či rodinu. Samozřejmě nejen sada, ale i vámi vytvořené výrobky se mohou stát milým dárkem pro vaše blízké.
Zajímá vás i jiné kreativní tvoření? Prohlédněte si celou kategorii Kreativní sady podle techniky, kde najdete také sady na pixelování nebo oblíbené diamantové malování a mnoho dalších technik. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Velikost | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Číslo zboží | 51898 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: 10 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, 5 kroužků na klíče, 5 brožových špendlíků, děrovačku, lepidlo, 4 archy s předtištěnými šablonami a návod. |
| Číslo zboží | 51693 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: 6 archů smršťovací fólie, 12 barevných pastelek, směs pastelových a barevných korálků, 5 párů náušnicových háčků, 2 řetízky se 3 záponkami, 50 spojovacích kroužků, děrovačku, návlekový materiál, 1 arch s šablonami a návod |
| Číslo zboží | 51694 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: modelovací hmotu Silk Clay®, papíry, 18 barevných fixů, 4 barevná třpytková lepidla, bambulky, žinylkové drátky, pěnovku, nalepovací očička, nůžky, lepidlo, šablony a návod |
| Číslo zboží | 51696 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje nalepovací očíčka, barevná pírka, korálky, bambulky, malé kolíčky, žinylkové dráty a další |
| Číslo zboží | 47915 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje glitrové papíry, nalepovací očíčka, žinylkové dráty, třpytivé washi pásky a další |
| Číslo zboží | 47916 |
| Provedení | mix barev |
| Doplňující info | sada obsahuje žinylkové drátky, nalepovací očíčka, pírka, bambulky a další |
| Číslo zboží | 47924 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje tavící pistoli se 3 náplněmi, kovový kruh (⌀20cm), 6 A4 filců různých barev, pestíky do kytiček, řezací šablony a návod |
| Číslo zboží | 49511 |
| Provedení | barevný papír |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 taštiček, 24 kolíčků, 24 ozdob, 24 samolepek a provázek |
| Číslo zboží | 49674 |
| Doplňující info | balení obsahuje kovový kruh(⌀23 cm), přízi, 18 krabiček a 6 taštiček, 12 samolepek, 12 kartiček, 3 korálky, dřevěný kroužek a provázek |
| Číslo zboží | 49675 |
| Provedení | barevný papír |
| Doplňující info | balení obsahuje papírového jezevčíka, 24 taštiček, 24 samolepek, 2 připínáčky a provázek |
| Číslo zboží | 49676 |
| Provedení | žluté a hnědé |
| Velikost | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 2 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49679 |
| Velikost | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 2 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49680 |
| Velikost | 13 x 10 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 3 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49682 |
| Provedení | kraftový papír |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 domečků, 6 stromů, 24 jmenovek a 24 samolepek s čísly |
| Číslo zboží | 49697 |
| Velikost | cca 5,5 - 14 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 domečků, gramáž papíru je 220g/m² |
| Číslo zboží | 49700 |
| Provedení | kraftový papír |
| Doplňující info | sada obsahuje 24 papírových pyramidek s potištěnými čísly, stuhu |
| Číslo zboží | 49701 |
| Provedení | barevný papír |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 papírových hvězd, stuhu, 24 samolepek s čísly a spoustu originálních jmenovek |
| Číslo zboží | 49702 |
| Velikost | 16 - 21 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 3 masky, 3 gumičky na uchycení a 3 špejle na škrabání |
| Číslo zboží | 49933 |
| Velikost | 22 x 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 12 masek, 12 gumiček na uchycení a 12 špejlí na škrabání |
| Číslo zboží | 49934 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)