Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | metalické červené, zelené, modré, fialové, zlaté a stříbrné |
| Doplňující info | šířka linky je 1 mm |
| Kód výrobce | 2590 |
| Číslo zboží | 46607 |
| Provedení | červené, oranžové, žluté, sv. zelené, zelené, sv. modré, modré, fialové, růžové, hnědé, šedé a černé |
| Doplňující info | šířka linky popisovačů je 1 - 9 mm |
| Kód výrobce | 9383 |
| Číslo zboží | 46608 |
| Provedení | oranžové, žluté, sv. zelené, zelené, sv. modré, modré, fialové, růžové, hnědé, šedé a černé |
| Doplňující info | šířka linky je 1 - 9 mm |
| Kód výrobce | 8683 |
| Číslo zboží | 46609 |
| Doplňující info | šířky linek jsou 1,4 - 2,5 - 3,5 - 4,8 mm |
| Kód výrobce | 8772 |
| Číslo zboží | 46611 |
| Velikost | 5 M |
| Doplňující info | kompatibilní s POSCA fixy 5M |
| Číslo zboží | 49235 |
| Velikost | 3 M |
| Doplňující info | kompatibilní s POSCA fixy 3M |
| Číslo zboží | 49236 |
| Velikost | 1 M |
| Doplňující info | kompatibilní s POSCA fixy 1M |
| Číslo zboží | 49237 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 15 - 35 x 80 mm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 kříd v motivu rohu jednorožce |
| Číslo zboží | 50118 |
| Provedení | červené, růžové, zelené, modré a fialové |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | šířka linky je 0,4 mm |
| Číslo zboží | 46949 |
| Provedení | světle růžové, růžové, fialové, tmavě fialové a šedé |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | šířka linky je 0,4 mm |
| Číslo zboží | 46950 |
| Provedení | světle oranžové. oranžové, světle zelené, zelené a hnědé |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | šířka linky je 0,4 mm |
| Číslo zboží | 46951 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | šířka linky je 0,4 mm |
| Číslo zboží | 46952 |
| Doplňující info | šířka linky je 0,6 - 3 mm |
| Číslo zboží | 47304 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 12 x 12 x 100 mm |
| Doplňující info | sada obsahuje 6 kříd |
| Číslo zboží | 47337 |
| Velikost | 26,5 x 18,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 6 plastových šablon |
| Číslo zboží | 47944 |
| Provedení | tvrdost tužek je 2B až 6B |
| Doplňující info | sada obsahuje tužky, pastelky, křídy, uhly, tvarovací pryž a papírovou těrku |
| Číslo zboží | 49800 |
| Doplňující info | pastelky na olejové bázi s průměrem tuhy 3,8 mm |
| Číslo zboží | 49802 |
| Doplňující info | pastelky na olejové bázi s průměrem tuhy 3,8 mm |
| Číslo zboží | 49803 |
| Provedení | zelené/hnědé, tm. modré/sv. modré, žluté/červené a fialové/růžové |
| Doplňující info | sada 4 ks foukacích fixů, 1 ks "měnícího" foukacího fixu. 1 ks klasický "měnící" fix a 4 šablony |
| Kód výrobce | 1549 /6 1549 0604 |
| Číslo zboží | 46434 |
| Provedení | červené, žluté, zelené, modré, fialové, růžové, hnědé, šedé, béžové a zelené |
| Doplňující info | sada 10 ks foukacích fixů v cool barvách se 4 šablonami |
| Kód výrobce | 1500 /6 1500 1005 |
| Číslo zboží | 46435 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)