Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní |
| Velikost | 1 mm |
| Doplňující info | dodáváme v baleních po 2 m |
| Číslo zboží | 11904 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 1 mm |
| Doplňující info | dodáváme v baleních po 2 m |
| Číslo zboží | 11907 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 1 mm |
| Doplňující info | dodáváme v baleních po 2 m |
| Číslo zboží | 11909 |
| Provedení | přírodní |
| Velikost | 1,5 mm |
| Doplňující info | dodáváme v baleních po 2 m |
| Číslo zboží | 11919 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 1,5 mm |
| Doplňující info | dodáváme v baleních po 2 m |
| Číslo zboží | 11924 |
| Provedení | přírodní |
| Velikost | 2 mm |
| Doplňující info | dodáváme v baleních po 1 m |
| Číslo zboží | 11934 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 2 mm |
| Doplňující info | dodáváme v baleních po 1 m |
| Číslo zboží | 11937 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 2 mm |
| Doplňující info | dodáváme v baleních po 1 m |
| Číslo zboží | 11939 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě stříbra |
| Velikost | 29 mm |
| Číslo zboží | 44046 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě platiny |
| Velikost | 29 mm |
| Číslo zboží | 44047 |
| Provedení | povrchová úprava v barvě zlata |
| Velikost | 29 mm |
| Číslo zboží | 44048 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 1,5 mm |
| Doplňující info | dodáváme v baleních po 2 m |
| Číslo zboží | 11922 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)