Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutČeské mačkané korálky Manumi jsou skleněné korálky, které využijete například pro výrobu náramků, náhrdelníků, broží či jiných šperků. Hodí se nejen pro klasické navlékání, ale také pro pokročilejší techniky šitých šperků a doplňků. Široká škála jedinečných barev a kvalitní zpracování dělají z těchto korálků skvělý základ pro váš korálkový projekt a ve vašem kreativním šuplíku by rozhodně neměly chybět.
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50413 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50414 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50415 |
| Provedení | perlově růžové |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50416 |
| Provedení | perlově růžové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50417 |
| Provedení | perlově růžové |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50418 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50422 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50423 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50424 |
| Provedení | perlově modré |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50425 |
| Provedení | perlově modré |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50426 |
| Provedení | perlově modré |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50427 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50428 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50429 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50430 |
| Provedení | perlově červené |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50419 |
| Provedení | perlově červené |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50420 |
| Provedení | perlově červené |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50421 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)