Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49486 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49487 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49489 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49490 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 48308 |
| Provedení | žlutohnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 47986 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46268 |
| Provedení | tmavě žluté |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46270 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46274 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46272 |
| Provedení | tmavě modré |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46275 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46269 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 130 m |
| Číslo zboží | 46276 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 260 m |
| Číslo zboží | 46277 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 1,5 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Doplňující info | délka příze je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45332 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 1,5 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Doplňující info | délka příze je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45333 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 3 mm |
| Hmotnost | 330 g |
| Doplňující info | délka příze je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45360 |
| Provedení | natural a tmavě zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46578 |
| Provedení | natural a tmavě modré |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46579 |
| Provedení | barevné |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46580 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)