Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | hnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 46969 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 46280 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 240 m |
| Číslo zboží | 46288 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 115 m |
| Číslo zboží | 46289 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46071 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46072 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46073 |
| Provedení | bílo-vínové |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46074 |
| Provedení | červené |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46075 |
| Velikost | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje dvě příze, dřevěné korálky s průtahem, dřevěná kolečka a návod |
| Číslo zboží | 47918 |
| Velikost | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje dvě příze, dřevěné korálky s průtahem, dřevěnou tyč a návod |
| Číslo zboží | 47919 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje macramé šňůru 100m, 2 dřevěné kroužky a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48267 |
| Velikost | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje různé druhy přízí, ozdobný provázek, bambulky, knoflíky, jehlu, karabinku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48271 |
| Velikost | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje různé druhy přízí, ozdobný provázek, bambulku, filcy, karabinku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48272 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50264 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50265 |
| Provedení | bílé |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50266 |
| Provedení | barevné |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50267 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 1,5 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Doplňující info | délka příze je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45332 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 1,5 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Doplňující info | délka příze je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45333 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)