Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout
Stáhnout návod jmenovka houpaci konik.jpg obsahuje detailní postup a fotografie od zkušených korálkářek.
Barevný papír 1 sada
Nalepovací akrylové kamínky 1 balení
Tužka -
Nůžky -
Barva 1 kus
Štětec -
Popisovač 1 kus
Pokud máme možnost, vytiskneme si předlohu houpacího koníka. Předlohu po vytištění vystřihneme. Následně obkreslíme na barevný papír a vystřihneme.
Houpacího koníka nabarvíme zlatou barvou.
Barvu máme dokonale zaschlou, můžeme začít opatrně lepit tavnou pistolí akrylové kamínky.
Jmenovku máme hotovou, teď stačí dopsat jméno a můžeme jmenovku buď přilepit tavnou pistolí na zabalený dárek nebo můžeme použít k připevnění na dárek oboustrannou lepící pásku. Houpacího koníka můžeme také zavěsit na vánoční stromeček.
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | 10 listů, 160 g/m² |
| Číslo zboží | 46648 |
| Provedení | odstíny šedé barvy |
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | 10 listů, 160 g/m² |
| Číslo zboží | 46652 |
| Provedení | pastelové barvy |
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | 10 listů, 160 g/m² |
| Číslo zboží | 46649 |
| Provedení | odstíny teplých barev |
| Velikost | A4 |
| Doplňující info | 10 listů, 160 g/m² |
| Číslo zboží | 46650 |
| Provedení | 12 stupňů tvrdosti 8B až 2H |
| Doplňující info | sada obsahuje 12 ks tužek v dřevěném cedrovém plášti |
| Číslo zboží | 46664 |
| Provedení | 12 stupňů tvrdosti 8B až 2H |
| Doplňující info | sada obsahuje 12 ks tužek v černém matném plášti |
| Číslo zboží | 46665 |
| Provedení | nerezová ocel |
| Velikost | 18 cm |
| Číslo zboží | 45951 |
| Provedení | nerezová ocel |
| Velikost | 17 cm |
| Číslo zboží | 45952 |
| Provedení | nerezová ocel |
| Velikost | 21 cm |
| Číslo zboží | 45953 |
| Doplňující info | tyčinky nejsou součástí |
| Číslo zboží | 44081 |
| Velikost | 7,2x100 mm |
| Číslo zboží | 44084 |
| Provedení | růžové |
| Doplňující info | edice Extol Lady |
| Číslo zboží | 44221 |
| Velikost | 11x100 mm |
| Číslo zboží | 44086 |
| Provedení | zlatá |
| Objem | 100 ml ml |
| Kód výrobce | CK84128 |
| Číslo zboží | 44380 |
| Provedení | stříbrná |
| Objem | 100 ml ml |
| Kód výrobce | CK84127 |
| Číslo zboží | 44379 |
| Provedení | bílé |
| Objem | 100 ml ml |
| Kód výrobce | CK84101 |
| Číslo zboží | 44377 |
| Doplňující info | sada 3 ks plochých různých velikosti |
| Kód výrobce | CK723019 |
| Číslo zboží | 44452 |
| Doplňující info | sada 3 ks kulatých různých velikosti |
| Kód výrobce | CK721030 |
| Číslo zboží | 44451 |
| Provedení | světle růžové, růžové, fialové, tmavě fialové a šedé |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | šířka linky je 0,4 mm |
| Číslo zboží | 46950 |
| Provedení | světle oranžové. oranžové, světle zelené, zelené a hnědé |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | šířka linky je 0,4 mm |
| Číslo zboží | 46951 |
| Provedení | červené, růžové, zelené, modré a fialové |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | šířka linky je 0,4 mm |
| Číslo zboží | 46949 |
náročnost
náročnost
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)