Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | barevné |
| Velikost | 3 - 22 mm |
| Doplňující info | kamínky jsou na průhledné samolepicí fólii, kterou nalepíte přímo na kůži |
| Číslo zboží | 50087 |
| Provedení | bílé |
| Objem | 75 ml |
| Doplňující info | bezpečné pro dětskou i citlivou pokožku |
| Číslo zboží | 49748 |
| Provedení | černé |
| Objem | 75 ml |
| Doplňující info | bezpečné pro dětskou i citlivou pokožku |
| Číslo zboží | 49735 |
| Provedení | bílé |
| Objem | 18 ml |
| Doplňující info | bezpečné pro dětskou i citlivou pokožku |
| Číslo zboží | 49720 |
| Provedení | černé |
| Objem | 18 ml |
| Doplňující info | bezpečné pro dětskou i citlivou pokožku |
| Číslo zboží | 49721 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Objem | 18 ml |
| Doplňující info | bezpečné pro dětskou i citlivou pokožku |
| Číslo zboží | 49746 |
| Provedení | červené, bílé, černé, oranžové, šedé, zelené, fialové a hnědé |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 barev (8 x 2 ml), štětec, houbičku a 20 halloweenských motivů na obličej |
| Číslo zboží | 49728 |
| Provedení | červené, bílé, černé, žluté, světle modré, zelené, fialové a růžové |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 barev (8 x 2 ml), štětec, houbičku a 30 motivů s obrázky na obličej |
| Číslo zboží | 49729 |
| Provedení | červené, bílé, černé, žluté, tmavě modré, zelené, oranžové a hnědé |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 barev (8 x 2 ml), štětec, houbičku a 30 motivů s obrázky na obličej |
| Číslo zboží | 49730 |
| Provedení | bílé, černé, žluté, modré, zelené, fialové, stříbrné, růžové |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 barev (8 x 2 ml), štětec, houbičku a 30 motivů s obrázky na obličej |
| Číslo zboží | 49731 |
| Provedení | červené, bílé, černé, žluté, zelené, oranžové, světle modré, hnědé, modré, růžové a fialové |
| Doplňující info | sada obsahuje 12 barev (12 x 2 ml), 1 stříbrný glitter gel 8 ml, 2 štětce, 4 houbičky a 50 motivů s obrázky na obličej |
| Číslo zboží | 49732 |
| Provedení | červené, růžové, oranžové, bílé, černé, zelené, modré a žluté |
| Doplňující info | bezpečné pro dětskou i citlivou pokožku |
| Číslo zboží | 49733 |
| Provedení | plast |
| Velikost | 14 - 18 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 1 plochý (18cm), 1 špičatý větší (14cm) a 1 špičatý menší štětec (14cm) |
| Číslo zboží | 49736 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | ⌀ 5 x 3 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 2 houbičky |
| Číslo zboží | 49737 |
| Provedení | tmavě červené |
| Objem | 50 ml |
| Doplňující info | lze smýt pomocí teplé vody a mýdla |
| Číslo zboží | 49739 |
| Provedení | transparentní |
| Objem | 12 ml |
| Doplňující info | lze smýt pomocí teplé vody a mýdla |
| Číslo zboží | 49749 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 2 - 10 mm |
| Doplňující info | kamínky jsou na průhledné samolepicí fólii, kterou nalepíte přímo na kůži |
| Číslo zboží | 50090 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)