Minerály podle vašeho znamení – Štír

Neděle, 15. listopad 2020

Minerálové korálky zná snad opravdu každý. Jsou oblíbené nejen díky nádherným barvám, ale především protože se věří na jejich ezoterické účinky, které nás dokáží podpořit a vybalancovat negativní vnitřní aspekty. Víte, které minerály jsou jako dělané přímo pro vás?

Minerály podle vašeho znamení – Štír

V roce 2020 nastala spousta změn, ačkoliv celý svět utichl. Tyto světové okolnosti perfektně korespondují s numerologickou hodnotou letošního roku, kterou je čtyřka. Čtyřka je „číslo velkého stavitele“ a ačkoliv to zní, jakože podněcuje aktivní činnost, opak je pravdou. Čtyřka je totiž číslo, které se zaměřuje na starou stavbu, staré systémy a zkoumá je, aby věděla, které systémy mohou zůstat, a které musí padnout. Není totiž možné stavět na ztrouchnivělých základech. Čtyřka je tedy jakýmsi paradoxem, kdy stavíme nejprve převážně v naší mysli. Nabádá nás k odpočinku a retrospektivě před tím, než přijde číslo pět a my se můžeme pustit do práce a změn, které jsou potřeba. Možná i na vás dolehla tíha letošního roku a rádi byste konečně dosáhli vnitřního klidu. Nechte matičku přírodu, ať vám s tím pomůže a pojďme se podívat na to, jaké minerály vám přinesou harmonii.

Základní rysy Štíra

Štír je velmi tajemné znamení pod vládou Pluta. Ve Védské astrologii je pod vládou ohnivého Marse, a proto mají tito lidé velmi uhrančivý pohled a dokáží snadno vybouchnout. Vidět do Štíra je téměř nemožné, jsou to totiž skvělí herci. Dokáží si udržet masku, za kterou vás nepustí, a právě proto jsou tak neskutečně přitažliví. Jsou také velmi známí pro svou vášeň ve vztazích, a proto, že nikdy nezapomínají a nikdy neodpustí. Proto je dobré Štíra nikdy nenaštvat, protože to může mít fatální následky. Na druhou stranu, Štíři jsou velmi oddaní a loajální přátelé, pokud vás k sobě pustí. Pro své nejbližší by udělali cokoliv. Ostatní je moc nezajímají.

Vztah se Štíry je velmi dramatický, jelikož v sobě nesou element vody a nejsou moc stabilní. Možná právě proto jsou však tak oblíbení, nikdy se s nimi totiž nebudete nudit. Nemají rádi stereotyp a jedná se o lidi, kteří jsou volnomyšlenkáři. Často se zamyslí a neřeknou nad čím přemýšlí. Nepotřebují lichotky a ani od nich lichotky často nečekejte.

Štíři milují tajemno a mysteriózní svět. Kde se ostatní bojí, Štíři si libují. Milují detektivky, okultní svět a hledání pravdy, díky tomu jsou skvělými detektivy. Pokud Štír miluje, miluje celým srdcem a jeho láska bude opravdu silná.

Prožijte nejen rok 2020 ve vnitřní pohodě

Minerály nejsou jen obyčejné kameny, které hezky vypadají. Jsou to kusy živé přírody, které rostou a nesou v sobě různou energii, která blahodárně působí na naši psyché. Každý minerál v sobě nosí energii, která koresponduje s určitou planetou, a díky tomu můžeme vybalancovat určité hvězdné aspekty, které se váží k našemu životu nebo našemu charakteru. Pokud vás zajímá, jaké minerály jsou pro vás ty pravé, určitě vás potěší, že jsme vám zkrátili hledání a připravili jsme pro vás speciální balíček na míru. V dárkovém balíčku najdete pět kusů tromlovaných minerálů přímo pro vaše znamení, TierraCast přívěsek s motivem vašeho horoskopu ve starostříbrném provedení a přiloženou legendu o jednotlivých minerálech. To vše zabaleno v krásném organzovém sáčku může dělat radost nejen vám, ale i vašim nejbližším.

 

DSC04663

Vločkový obsidián je ideálním kamenem pro Štíry, kteří podvědomě přitahují temnější energii, kterou potom filtrují. Vločkový obsidián je silně ochranný kámen, který prý odráží negativní vlivy a zároveň umí vynést na povrch skrytou pravdu, kterou Štíři neustále hledají. Karneol je kámen zasvěcený Marsu a dokáže vybalancovat ohnivou náladu, která Štíry může doprovázet. Štíři snadno vybouchnou a dlouho v sobě drží vztek. Karneol do sebe prý tuto ohnivost dokáže natáhnout, a chrání tak svého majitele před dlouhými projevy vzteku. Zároveň dodává sebedůvěru a chrání naše myšlenky před negativními aspekty. Angelit podporuje vnímavost, kterou Štír může občas postrádat, jelikož je zaměřený na svůj vnitřní svět. Také v nás probouzí pocit slitování, který Štírům chybí. Říká se, že nás spojuje s andělskou sférou a dodává nám pocit hlubokého klidu a míru. Hematit koresponduje se zemitou energií a dodává stabilní půdu pod nohama, odvahu a rozhodnost k činům. Tygří oko je další ochranný kámen, který nás údajně dokáže podpořit v těžkém životním období, dodává energii a vitalitu, přináší bohatství a učí nás jednat na základě rozumu místo svých citů. Pro Štíry, kteří jsou poháněni elementem vody, a tudíž převážně jednají na základě svých pocitů, je to proto ideální kámen, který je dokáže uklidnit a přenést energii do mysli, která dokáže věci pořádně zanalyzovat.

Pokud si chcete vytvořit jednoduchý náramek pro Štíra a chcete u toho využít přiložený TierraCast komponent, inspirujte se zde.

DSC01890

Co vás čeká tento rok

Tento rok se Štírům bude dařit. Minulý rok v sobě probudili nový zájem a nový talent, ve kterém budou letos pokračovat nebo by měli. Tento talent je spojený s jejich nadáním učit ostatní. Jelikož je Štír znamení, které je spojené s okultismem, může se jednat o oblast spirituality, věštění, astrologie nebo podobné okultní vědy. Pokud mají v hlavě myšlenku napsat knihu nebo se stát mluvčím, letošní rok jim bude přát.

Jupiter jim však posvětí všechny projekty, na které se chtějí soustředit, stačí si vybrat.

Štíři mají tendenci být zaseknutí v jejich komfortní zóně a snít. Letos se však konečně odhodlají jít dál za hranice komfortu a začnou pracovat na něčem, o čem dlouho snili. Také začnou více cestovat. To všechno mohou spojit také v jejich nové kariéře, která se může pohybovat v oblasti cestovního ruchu, turismu nebo v psaní knih. Typická paranoia, která Štíry často doprovází, je letos nebude tolik trápit, budou totiž soustředění na práci.

V jejich milostném životě se jim bude dařit a potkají svou lásku, možná právě na cestách. Dost možná se bude jednat o staršího člověka, který pracuje v tradičním akademickém zaměstnání. V domácnosti nebo v rodinném okruhu se projeví jakási karma, která bude muset být vyčištěná, ale jejich sourozenci k nim budou vzhlížet.

Pokud přemýšleli nad koupí nové elektroniky, letošní rok je k tomu ideální.

Nezapomeňte, že kameny mají určitou moc, stejně jako planety, ale hlavním spisovatelem vašeho životního příběhu jste vy, a proto si sami rozhodněte, co s vámi rezonuje.

Přejeme vám spoustu úspěchů a krásných výrobků!

 

Tento článek je určen k zábavě. Pokud si přejete vypracovat podrobný horoskop, obraťte se na zkušeného astrologa. Výše zmiňované ezoterické účinky minerálů nezastupují léčebnou ani jinou odbornou pomoc. 


Zajímají vás také horoskopy pro jiná znamení?

Vodnář 21. 1. - 20. 2.

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Beran 21. 3. - 20. 4.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Lev 23. 7. - 22. 8.

Panna 23. 8. - 22. 9.

Váhy 23. 9. - 23. 10.

Štír 24. 10. - 22. 11.

Střelec 23. 11. - 21. 12.

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.

Související články

Únorová výzva: Tvořte z korálků

Únorová výzva: Tvořte z korálků

Nikdy nebyla vhodnější příležitost pustit se do korálkování. Nevěříte? V únoru totiž můžete nejen tvořit z korálků, ale také vyhrát až 1 000 Kč!

Minerály na míru pro znamení vodnáře

Minerály na míru pro znamení vodnáře

Pojďte si prohlédnout, které minerály se hodí pro znamení vodnáře a jaké mají vlastnosti!

Akce: Víkendová doprava zdarma

Akce: Víkendová doprava zdarma

Časově omezená akce: pouze do neděle můžete nakoupit a mít dopravu zdarma.

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
98 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Markéta
Neděle, 5. Únor 2023

100%

Vše v pořádku. :)

Adriana
Neděle, 5. Únor 2023

100%

Vždy vše v pořádku.

Zuzana
Pátek, 3. Únor 2023

100%

Všechno v pořádku, objednávka vyřízena a dodána rychlostí blesku, spokojenost.