Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49356 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Afghánistán |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49377 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49382 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49383 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49388 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49389 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49399 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49400 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49401 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49408 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49409 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49410 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49421 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie, Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49422 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49435 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49467 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49468 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49469 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49470 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49471 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)