Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | různé barvy |
| Velikost | 297 x 210 mm |
| Doplňující info | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Číslo zboží | 45949 |
| Provedení | různé barvy |
| Velikost | 418 x 297 mm |
| Doplňující info | Fotografie je ilustrační, barva produktu se může lišit. |
| Číslo zboží | 45950 |
| Provedení | ruční použití |
| Velikost | 230 x 280 mm |
| Doplňující info | nejhrubší zrnitost P240 |
| Číslo zboží | 46150 |
| Provedení | ruční použití |
| Velikost | 230 x 280 mm |
| Doplňující info | hrubší zrnitost P600 |
| Číslo zboží | 46151 |
| Provedení | ruční použití |
| Velikost | 230 x 280 mm |
| Doplňující info | jemná zrnitost P1000 |
| Číslo zboží | 46152 |
| Provedení | ruční použití |
| Velikost | 69 × 97 × 26 mm |
| Doplňující info | střední zrnitost |
| Číslo zboží | 46442 |
| Provedení | ruční použití |
| Velikost | 69 × 97 × 26 mm |
| Doplňující info | velmi jemná zrnitost |
| Číslo zboží | 46444 |
| Provedení | ruční použití |
| Objem | 650 ml |
| Doplňující info | jemná zrnitost |
| Číslo zboží | 46445 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 10 x 3 mm |
| Číslo zboží | 46614 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 20 x 3 mm |
| Číslo zboží | 46615 |
| Kód výrobce | 8603 BK |
| Číslo zboží | 12189 |
| Kód výrobce | 8624 01 |
| Číslo zboží | 12191 |
| Provedení | dřevěné s gumovými znaky |
| Velikost | 140 x 85 x 50 mm |
| Doplňující info | sada 26x malá a 26x velká písmena, 10x číslice a 8x znaménko |
| Číslo zboží | 46354 |
| Provedení | ruční použití |
| Velikost | 69 × 97 × 26 mm |
| Doplňující info | jemná zrnitost |
| Číslo zboží | 46443 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)