Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPixelové obrázky od výrobce Pixelhobby je zábava pro celou rodinu! Rozvíjí soustředění, tvořivost, trpělivost a motorické schopnosti. Jednotlivé pixely najdete v arších, které skládáte, buď podle návodu, nebo dle své fantazie, do základních destiček. Tvoření pixelových obrázků je snadné a zvládne ji to naprostý pixelový začátečník. Pro děti je pak nejvhodnější tvoření z větších Pixel XL kostiček, protože jsou o něco větší, než klasické kostičky a menším ručičkám se s nimi lépe tvoří. Výhodou pixelů je, že se nemusí lepit, žehlit, ani nijak namáčet a přesto drží velmi pevně. Pixely jsou vyrobeny z bio-plastu, který je 100% recyklovatelný. Skládání pixelů je vhodné pro děti od 4 (Pixel XL) nebo od 6 let (klasické menší pixelky), pod dohledem dospělé osoby. Hrozí nebezpečí vdechnutí.
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51728 |
| Velikost | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo zboží | 51729 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51730 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51731 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51732 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51733 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51734 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51735 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51736 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51737 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51738 |
| Velikost | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | sada obsahuje 20 barevných archů, 4 základní desky (které tvoří dohromady jednu velkou), 4 spojovníky desek a 1 barevnou předlohu |
| Číslo zboží | 51739 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47494 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47495 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47496 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47497 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47500 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47501 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47503 |
| Velikost | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovatelný bioplast |
| Doplňující info | 18 barevných archů, 3 základní desky a 1 booklet s motivy |
| Číslo zboží | 47780 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)