Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutStříbrné náušnicové háčky, šlupny a puzety se pozlacují tenkrou vrstvou 24 karátového zlata. Díky této speciální povrchové úpravě neztrácí komponenty svůj lesk, mají stálejší barvu a jsou vhodné i pro alergiky se zvýšenou citlivostí na stříbro.
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 6 mm |
| Hmotnost | 0,185 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38215 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 9 mm |
| Hmotnost | 0,418 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38217 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 4,5 x 2,5 mm |
| Hmotnost | 0,09 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38219 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 5,5 x 3 mm |
| Hmotnost | 0,131 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38221 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | šířka 1 mm |
| Hmotnost | 1,275 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38223 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | šířka 1 mm |
| Hmotnost | 1,575 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38227 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 13,5 x 7,5 mm |
| Hmotnost | 1,6900 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 40258 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 6 x 6 mm |
| Hmotnost | 0,4700 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 40264 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 30 mm |
| Hmotnost | 1,04 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 40271 |
| Provedení | Ag925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 19,5 x 14 mm |
| Hmotnost | 1,1700 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 1,9 mm |
| Doplňující info | velikost lůžka 14x14x2 mm |
| Číslo zboží | 42981 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | šířka 1 mm |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Doplňující info | délka mezi ozdobnými kuličkami je 12 mm |
| Číslo zboží | 46327 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | šířka 1 mm |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Doplňující info | délka mezi ozdobnými kuličkami je 12 mm |
| Číslo zboží | 46328 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 5,5 x 2,5 mm |
| Hmotnost | 0,20 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 2 mm |
| Číslo zboží | 38016 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 6 x 3 mm |
| Hmotnost | 0,28 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 2,5 mm |
| Číslo zboží | 38022 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 7 x 3 mm |
| Hmotnost | 0,37 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Číslo zboží | 38024 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 7 x 1,5 mm |
| Hmotnost | 0,366 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 1,7 mm |
| Číslo zboží | 38030 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 16 x 8 mm |
| Hmotnost | 0,29 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 38077 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 22 x 8 mm |
| Hmotnost | 0,67 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 38111 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 8 x 4 mm |
| Hmotnost | 0.1610 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38144 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 17 x 15 mm |
| Hmotnost | 0,894 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38150 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)