Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Light Rose |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44741 |
| Provedení | Light Sapphire |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44742 |
| Provedení | Pink Sapphire |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44747 |
| Provedení | Violet |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44755 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 4 x 6 mm |
| Číslo zboží | 44773 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 4 x 6 mm |
| Číslo zboží | 44774 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 5 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44776 |
| Provedení | Crystal Starlight Gold |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44486 |
| Provedení | Light Siam AB |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44511 |
| Provedení | Rose |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44517 |
| Provedení | Light Siam AB |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44576 |
| Provedení | Sapphire |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44587 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44594 |
| Provedení | Crystal Capri Gold |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44661 |
| Provedení | Crystal Labrador |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44663 |
| Provedení | Amethyst |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44667 |
| Provedení | Light Sapphire |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44669 |
| Provedení | Montana |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44670 |
| Provedení | Sapphire |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44672 |
| Provedení | Amethyst |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44687 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)