Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Crystal |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45184 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45185 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo zboží | 45214 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo zboží | 45215 |
| Provedení | Crystal Argent Flare |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45186 |
| Provedení | Crystal Aurum |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45187 |
| Provedení | Crystal Blue Flare |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45188 |
| Provedení | Crystal Capri Gold |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45189 |
| Provedení | Crystal Labrador |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45190 |
| Provedení | Crystal Lava |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45191 |
| Provedení | Jet Hematite |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45194 |
| Provedení | Amethyst |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45195 |
| Provedení | Aquamarine |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45196 |
| Provedení | Blue Zircon |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45198 |
| Provedení | modré |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45199 |
| Provedení | Citrine |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45200 |
| Provedení | Emerald |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45201 |
| Provedení | Light Peach |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45203 |
| Provedení | Light Rose |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45204 |
| Provedení | Light Siam |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45205 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)