Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Aqua Bohemica |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44728 |
| Provedení | Black Diamond |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44729 |
| Provedení | Citrine |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44732 |
| Provedení | Hyacinth |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44736 |
| Provedení | Light Siam |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44743 |
| Provedení | Olivine |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44745 |
| Provedení | Sapphire |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44749 |
| Provedení | Siam |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44750 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 44754 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)