Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Pearl Effect Light Creamrose |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44779 |
| Provedení | Pearl Effect Rosaline |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44781 |
| Provedení | Crystal Magic Black |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44816 |
| Provedení | Pearl Effect Light Creamrose |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 44819 |
| Provedení | Crystal Magic Black |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 44856 |
| Provedení | Pearl Effect Rosaline |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44861 |
| Provedení | Pearlescent White |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44878 |
| Provedení | Pearlescent Cream |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44880 |
| Provedení | Crystal Magic Black |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44896 |
| Provedení | Pearl Effect White |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44897 |
| Provedení | Pearlescent White |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 44907 |
| Provedení | Pearl Effect Creamrose |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44780 |
| Provedení | Pearl Effect Vanilla |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44783 |
| Provedení | Pearl Effect Red |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44791 |
| Provedení | Pearl Effect Light Blue |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44793 |
| Provedení | Pearl Effect Dark Blue |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44795 |
| Provedení | Pearlescent Grey |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44799 |
| Provedení | Pearlescent Khaki |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44806 |
| Provedení | Crystal Malachite |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44810 |
| Provedení | Crystal Aqua Blue |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 44813 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)