Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo zboží | 51334 |
| Provedení | matné fialové |
| Velikost | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 51335 |
| Provedení | lesklé vícebarevné |
| Velikost | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51337 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 5/0 (4,3 - 4,8 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 51338 |
| Provedení | matné oranžové |
| Velikost | 5/0 (4,3 - 4,8 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 51339 |
| Provedení | růžové s listrem |
| Velikost | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 51340 |
| Provedení | zelené s listrem |
| Velikost | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Číslo zboží | 51342 |
| Provedení | růžové s listrem |
| Velikost | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 51345 |
| Provedení | čiré s růžovým průtahem |
| Velikost | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Číslo zboží | 51346 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)