Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34984 |
| Provedení | růžovo-fialové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34986 |
| Provedení | růžovo-fialová se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34987 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34988 |
| Provedení | šedo-zelená |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34989 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34990 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34991 |
| Provedení | světle fialové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34992 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34993 |
| Provedení | tmavě fialové |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34994 |
| Provedení | tmavě fialová se stříbrným průtahem |
| Velikost | 10/0 |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 34995 |
| Provedení | šedé |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 38532 |
| Provedení | žlutý pastelový průtah |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 44467 |
| Provedení | růžový pastelový průtah |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 44468 |
| Provedení | modrý pastelový průtah |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 44470 |
| Provedení | fialový pastelový průtah |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 44471 |
| Provedení | modrý pastelový průtah |
| Velikost | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 44475 |
| Provedení | tmavě oranžové |
| Velikost | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 840ks |
| Číslo zboží | 13682 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 240ks |
| Číslo zboží | 14347 |
| Provedení | tmavě fialové |
| Velikost | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Doplňující info | 20g = cca 1800ks |
| Číslo zboží | 31168 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)