Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 19 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 36892 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 19 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 36894 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 19 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 2,1 mm |
| Číslo zboží | 36896 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 17 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 2,5 mm |
| Číslo zboží | 41145 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 13 x 7 mm |
| Šíře průtahu | 1,9 mm |
| Číslo zboží | 41166 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 15 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 41173 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 14 x 13 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Číslo zboží | 41185 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 16,5 x 11,5 mm |
| Šíře průtahu | 2,6 mm |
| Číslo zboží | 42269 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 24 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 24977 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 15 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 36840 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 13 x 7 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 41169 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 20 x 9 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 41196 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 23 x 6,5 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 24968 |
| Provedení | starostříbro |
| Velikost | 14 x 13 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 42261 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)