Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutNaše bavlněné macramé příze a šňůry jsou perfektní volbou pro všechny milovníky ručních prací. Vyberte si z různých tlouštěk a barev, které se hodí pro tvorbu bytových doplňků, šperků nebo módních doplňků. Příze jsou měkké, pevné a snadno se s nimi pracuje. Díky kvalitnímu zpracování dosáhnete profesionálního vzhledu vašich výrobků. Rozčesávací příze snadno poznáte podle ikonky hřebínku v produktové fotografii. Nabízíme také ekologické varianty z recyklovaných materiálů i oblíbené příze a šňůry z ekologické bavlny polské značky Bobbiny a Manumi. Zjistěte o macramé více v sekci Vše pro macramé.
| Provedení | vánoční barvy |
| Velikost | 3 mm |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 100 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50595 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49486 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49487 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49489 |
| Provedení | odstíny žluté barvy |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49811 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49490 |
| Provedení | odstíny růžové barvy |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49810 |
| Provedení | modro-zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49525 |
| Provedení | růžovo-fialové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49526 |
| Provedení | hnědošedé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49192 |
| Provedení | vínové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49190 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 48308 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49191 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 48309 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49193 |
| Provedení | tmavě hnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 48310 |
| Provedení | žlutohnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 47986 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49196 |
| Provedení | vínové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49195 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49198 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)