Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPříze a šňůry z bavlny jsou ideální pro většinu háčkovacích projektů. Bavlna je příjemná na dotek, dobře drží tvar a je to přírodní materiál. Vyberte si z různých tlouštěk, struktur a barev přesně podle vašich představ. Bavlněné příze se hodí se například na háčkované tašky, košíky, dekorace i oblečení. Pokud tápete ve výběru správné háčkovací příze pro svůj projekt, přečtěte si náš článek Vyznejte se v přízích. Nezapomeňte si k přízi vybrat také háček správné velikosti, hodit se vám mohou také další pomůcky z kategorie příslušenství na háčkování. Objevte radost z háčkování s našimi bavlněnými přízemi a šňůrami.
| Provedení | levandulové fialové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51698 |
| Provedení | červené |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51699 |
| Provedení | tmavě modré |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51701 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51703 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51485 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51486 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51487 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51488 |
| Provedení | mátové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51489 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51490 |
| Provedení | malinové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51491 |
| Provedení | šalvějové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51492 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51493 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51494 |
| Provedení | pudrově růžové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51495 |
| Provedení | vánoční barvy |
| Velikost | 3 mm |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 100 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50595 |
| Provedení | bílé |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50577 |
| Provedení | béžové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50576 |
| Provedení | černé |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50575 |
| Provedení | starorůžové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50573 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)