Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPříze a šňůry z polyesteru jsou ideální pro většinu háčkovacích projektů. Polyester je odolný, příjemný na dotek a dobře drží tvar. Proto se polyesterové příze obzvlášť hodí na tvorbu háčkovaných kabelek, tašek a košíků, nicméně využití najde i v mnoha dalších projektech. Vyberte si z různých tlouštěk, struktur a barev přesně podle vašich představ. Pokud tápete ve výběru správné háčkovací příze pro svůj projekt, přečtěte si náš článek Vyznejte se v přízích. Nezapomeňte si k přízi vybrat také háček správné velikosti, hodit se vám mohou také další pomůcky z kategorie příslušenství na háčkování. Objevte radost z háčkování s našimi polyesterovými přízemi a šňůrami.
| Provedení | v odstínech krémové |
| Hmotnost | 300 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±36 m, doporučený háček ve velikosti 25 |
| Číslo zboží | 51290 |
| Provedení | v odstínech modré |
| Hmotnost | 300 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±36 m, doporučený háček ve velikosti 25 |
| Číslo zboží | 51292 |
| Provedení | růžovo-bílé |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Číslo zboží | 50680 |
| Provedení | modro-bílé |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Číslo zboží | 50681 |
| Provedení | šedé |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Číslo zboží | 50682 |
| Provedení | tyrkysovo-bílé |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Číslo zboží | 50683 |
| Provedení | duhové barvy |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Číslo zboží | 50684 |
| Provedení | žluto-bílé |
| Hmotnost | 200 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Číslo zboží | 50685 |
| Provedení | bílé |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50649 |
| Provedení | žluté |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50650 |
| Provedení | růžové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50651 |
| Provedení | fuschiové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50652 |
| Provedení | v barvě vodního melounu |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50653 |
| Provedení | červené |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50654 |
| Provedení | světle modré |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50655 |
| Provedení | mátové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50656 |
| Provedení | šedostříbrné |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50657 |
| Provedení | černé |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50658 |
| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50659 |
| Provedení | šeříkové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50660 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)