Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPokud hledáte široký výběr kvalitních přízí a šňůr pro své háčkovací projekty, jste na správném místě! Objevte měkoučké žinylkové příze, které se hodí na doplňky pro nejmenší, oblíbené Ricorumi příze a šňůry, známou českou přízi Perlovku nebo Miyuki háčkovací příze, které najdou využití například při tvorbě šitých šperků a dutinek. Pokud tápete ve výběru správné háčkovací příze pro svůj projekt, přečtěte si náš článek Vyznejte se v přízích. Nezapomeňte si k přízi vybrat také háček správné velikosti, abyste se mohli co nejdříve pustit do tvorby prvních oček a sloupků. Hodit se vám mohou také další pomůcky z kategorie příslušenství na háčkování. Háčkování v některých projektech úzce souvisí s vyšíváním, prohlédněte si také kategorii věnovanou právě vyšívání.
| Provedení | bílé |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22340 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22421 |
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49777 |
| Provedení | tmavě žluté |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49775 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22422 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22423 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22424 |
| Provedení | vínové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49768 |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 50152 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49774 |
| Provedení | světle fialové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49769 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22428 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22425 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49772 |
| Provedení | tmavě modré |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22427 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49770 |
| Provedení | smetanové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49764 |
| Provedení | okrové, žluté |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49765 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22429 |
| Provedení | šedé |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22430 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)