Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutNaše textilní vyšívací příze (někdy také bavlnky nebo přadýnka) jsou skvělou volbou pro všechny, kteří milují ruční práce. Vyberte si z různých barev a druhů, které se díky jemné struktuře hodí pro detailní výšivky, drobnou upcyklaci i větší projekty. Příze jsou měkké, pevné a snadno se s nimi pracuje. Vyšívací příze najdou využití také při tvorbě šitého šperku. Prohlédněte si i další sortiment z kategorie Vyšívání a začněte tvořit jedinečné výšivky s našimi kvalitními textilními přízemi.
| Provedení | základní barvy |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | sada obsahuje 12 přízí po 8 m |
| Číslo zboží | 49242 |
| Provedení | podzimní barvy |
| Doplňující info | 8 různě barevných přízí po 7 m |
| Číslo zboží | 49492 |
| Provedení | pastelové barvy |
| Doplňující info | 8 různě barevných přízí po 7 m |
| Číslo zboží | 49493 |
| Provedení | tlumené barvy |
| Doplňující info | 8 různě barevných přízí po 7 m |
| Číslo zboží | 49494 |
| Provedení | mexické barvy |
| Doplňující info | 8 různě barevných přízí po 7 m |
| Číslo zboží | 49495 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22340 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22341 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22421 |
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49777 |
| Provedení | tmavě žluté |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49775 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22422 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22423 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49766 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22424 |
| Provedení | vínové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49768 |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 50152 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49774 |
| Provedení | světle fialové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 49769 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22428 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22425 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)