Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | v barvě mokka |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50587 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50588 |
| Provedení | v odstínech růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50591 |
| Provedení | pastelové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50592 |
| Provedení | v odstínech fialové |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50594 |
| Provedení | modré |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51700 |
| Provedení | v barvě čokolády |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51702 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51486 |
| Provedení | mátové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51489 |
| Provedení | malinové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51491 |
| Provedení | šalvějové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51492 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51494 |
| Provedení | černé |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51496 |
| Provedení | podzimní barvy |
| Velikost | 5 mm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Číslo zboží | 50593 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)