Výměna a reklamace

  •  Spletli jste se při nákupu?

Chcete ve své objednávce něco změnit? Pokud jsme vám balíček ještě neposlali, rádi to zabalíme přesně tak, jak chcete. Napište nám e-mail na info@manumi.cz.

  • Potřebujete něco vrátit či vyměnit?

Pokud není zboží poškozené ani používané, rádi Vám ho do 14 dnů vyměníme. Svůj balíček a vyplněný formulář nám pošlete zpět na adresu e-shopu Českou poštou nebo obojí zanechte v některé z našich prodejen, kde si Váš balíček sami vyzvedneme. Mějte na paměti, že pokud jste nakupovali na e-shopu, není možné výměnu zboží provést na prodejně. Výměna musí proběhnout v našem centrálním skladě. Přijetí Vašeho balíčku Vám v obou případech potvrdíme a pošleme peníze zpět na účet. 

Nezapomeňte přiložit reklamační formulář nebo formulář pro vrácení zboží:

  • Zapomněli jste na něco?

Zapomněli jste na nějakou položku důležitou pro Váš projekt? Nevadí! Pokud je Vaše objednávka ve stavu "Čeká na vyřízení", napište nám na info@manumi.cz a my Vám to do objednávky přidáme. Stav objednávky zjistíte ve Vašem uživatelském profilu.


Ověřeno našimi zákazníky
97 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Radka
Úterý, 29. Listopad 2022

100%

velký výběr, rychlé dodání

Andrea
Úterý, 29. Listopad 2022

100%

Obchod doporučuji. Objednávka měla sice delší dodání, ale obchod to na svých stránkách uvádí, takže jsem s tím počítala. Teď před Vánoci, se není čemu divit. Mají pěkný výběr a dobré ceny. Určitě zde…

MONIKA
Pondělí, 28. Listopad 2022

100%

VELICE RYCHLE VYŘÍZENO ,MILÁ A OCHOTNÁ OBSLUHA