SWAROVSKI korálky a perly

Změna obchodní strategie firmy SWAROVSKI

SWAROVSKI korálky a perly jsou po desetiletí světově známé svou krásou, kvalitou a výjimečností. Na přelomu let 2020 a 2021 ale společnost SWAROVSKI zcela změnila obchodní strategii a během roku 2021 ukončila distribuci pro maloobchodní prodej. Jako vhodnou alternativu tohoto sortimentu jsme vybrali českou značku Preciosa® Components.

SWAROVSKI korálky a jejich alternativy

SWAROVSKI korálky a perly jsou po desetiletí světově známé svou krásou, kvalitou a výjimečností. Nejznámější SWAROVSKI Round Bead, SWAROVSKI XILION Bead a SWAROVSKI Cube Bead jsme nahradili 4 druhy Preciosa® korálků. Jedná se o klasické kulaté korálky Preciosa® MC perle kulatá, Preciosa® MC perle Rondelle - nazývané také "sluníčka", Preciosa® MC perle rondelka a oválné Preciosa® MC perle Bellatrix. Korálky prodáváme na šňůrkách a vybrat si můžete i cenově výhodnější varianty s více korálky.

SWAROVSKI korálky nechyběly v žádné korálkové dílně, protože SWAROVSKI patří k mistrům broušeného krystalu. Stejně jako SWAROVSKI, tak i Preciosa® Components nabízí korálky v mnoha barvách, v různých velikostech i tvarech. Pokud narazíte na návod, kde byly použity korálky SWAROVSKI, pravděpodobně namísto nich můžete použit Preciosa® korálky a perle vhodného tvaru a velikosti. Inspirovat se můžete třeba v naší Inspirační galerii.

Preciosa® korálky a perle

 

 

SWAROVSKI perly a jejich alternativy

Oblíbené SWAROVSKI perly se skleněným krystalovým jádrem a inovativní povrchovou úpravou zajišťující vysoce lesklý a hladký povrch, se také dočkaly plnohodnotné náhrady. Kulaté perly SWAROVSKI byly nahrazeny perlami Preciosa® perly kulaté MAXIMA. Zde si můžete vybrat z velikostí 4, 6, 8 nebo 10 mm. Zcela novým tvarem je pak Preciosa® perly hruška ve velikostech 10 x 6 mm a větší 15 x 8 mm. V případě obou tvarů si můžete vybrat ze široké škály barevných provedení. I k perlám nabízíme vhodné komponenty pro výrobu šperků. Úplně jsme však ukončili prodej polovrtaných perel.

Preciosa® perly a komponenty


Ověřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Bohumila
Pondělí, 26. Září 2022

100%

Jsem jako vždy spokojená. Nabídka, rychlost, vstřícnost...vše OK

Milena
Pondělí, 26. Září 2022

100%

Viz výše

+ Široká nabídka, přehledný web, rychlé vyřízení objednávky.

Jana
Čtvrtek, 22. Září 2022

100%

Děkuji určitě opět objednám spokojenost, mohu v klidu z domu prohlédnout a objednat co potřebuji. Jen prosba zda by šlo zavést koncovky na širší šité náramky není možnost více rozměrů jsou jen malé …

+ Objednáno v klidu z domova, velice dobře viditelné nabídky zboží, a vše v pořádku už mohu tvořit.